Кожен, хто буде підтверджений лікарем як кфаліфікований пацієнт до пересадки волосся. Не кожен може мати ту кількість здорових фолікул, які можна використати під час трансплантації волосся.

Стан здоров’я має бути бар’єром, але точно не вік.

Зазвичай, це позитивний результат крові на гепатит В, гепатит С та HIV. Саме це обмежує в наступних кроках операції в клініці Aestepool.

Це та частина тіла, звідки саме будуть брати здорові графти волосся.

Це та частина,  де будуть транспортовані здорові волосяні фолікули – а саме облисілі ділянки голови.

Це фолікули волосся, які  можуть бути разом від одного до чотирьох волосин.

Це процедура, яка полягає на відновленню та омолодженню клітин з використанням власної плазми крові.

Операція відбувається під місцевою анастезією, тому біль присутня тільки під час її надавання.

Тривалість процедури від 6 до 10 годин. Все залежить від стану волосся, від шкіри, від кількості графтів та каналів. Але наш медперсонал старається процедуру реалізувати швидко, аби ця вона не була тривалою.

Це все індивідуально. Деякі пацієнти мають зміни вже після п’яти місяців операції, а у когось це зауважити можна після восьми місяців.

Тільки дві повноцінні доби потрібно, аби зреалізувати всі необхідні процедури. Наприклад, прилетіти в п’ятницю ввечері, в суботу зробити операцію і в неділю після 12:00 можна вертатись додому.

Звичайно, бо від цього також залежить кінцевий результат. Під час останньої консультації лікар Ahmed Altan надає шампуні та ліки, які необхідні при догляді за волоссям.

Ціна за операцію є незмінною, навіть якщо під час операції медперсонал отримає більше графтів, ніж очікувалось – це ніяк не впливає на кошт процедури.

Якщо лікар підтвердить Вас як кваліфікованого пацієнта, після узгоди та виборі дат процедури ми резервуємо доступні терміни на основі куплених білетів. Також на основі завдатку ми купляємо білети, якщо обраний пакет послуг PREMIUM.

Так, але ймовірність пристосування цього волосся є малоймовірною. Звичайно, якщо пацієнт наполягає, ми всі бажання беремо до уваги.

Звичайно, для нас це дуже важлива деталь в нашій команді. Кожен працівник дипломований медик з спеціальними уповноваженнями для згоди пересадки волосся.

Не має жодних протипоказань, аби огранічувати у функціональності. Тому вже наступноого дня можна працювати, ходити на прогулянки, проводити час з рідними. Звичайно, обмежувати треба у фізичній активності, не відвідувати спа процедури та не бути на сонці в перші 10 днів.

Так, тільки потрібно про це попередити нас раніше, щоб зарезервувати додаткові дні в готелі.

НЕ ЧЕКАЙ І ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК - НЕ ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ, НЕ ЗА МІСЯЦЬ - ЗАРАЗ! ”

ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНІ ПОРАДИ

ЗАЛИШИ СВІЙ КОНТАКТ, АБИ НАШ КОНСУЛЬТАНТ СКОНТАКТУВАВСЯ З ТОБОЮ! 

WhatsApp chat